дивитися на реферати схожі на "Федеральний закон про бюджет на 2000 рік" p>
Федеральний закон Російської Федерації від 31 грудня 1999 р. N 227-ФЗ "Профедеральному бюджеті на 2000 рік " p>
РОСІЯ p>
ЗАКОН від 31 грудня 1999 р. N 227-ФЗ p>
Про ФЕДЕРАЛЬНОМУ БЮДЖЕТ НА 2000 РІК p >
Прийнятий Державною Думою 3 грудня 1999 p>
Схвалений Радою Федерації 22 грудня 1999 p>
Стаття 1. Затвердити федеральний бюджет на 2000 рік повидатках у сумі 855 073,0 млн. карбованців і по доходах у сумі 797 200,9млн. рублів виходячи з прогнозованого обсягу валового внутрішнього продукту в сумі 5 350 млрд. рублів і рівня інфляції 18,0відсотка p>
(грудень 2000 року до грудня 1999 року). p>
Установити граничний розмір дефіциту федерального бюджетуна p>
2000 рік у сумі 57 872,1 млн. рублів, або 1,08 відсотка обсягу p>
валового внутрішнього продукту, і обсяг перевищення доходів федерального бюджету на 2000 рік над його видатками ( завинятком витрат на обслуговування державного боргу) не менше 3,18 відсотка обсягу валового внутрішнього продукту. p>
Стаття 2. Уряд Російської Федерації має правонаправляти в 2000 році на покриття дефіциту федерального бюджету сальдо надходжень від операцій на ринку з державними цінними паперами, доходи від приватизації державного майна,суму перевищення доходів над витратами з державних запасів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, кредитиміжнародних фінансових організацій, урядів іноземних держав,банків і фірм, залишки коштів на рахунках з обліку коштів федерального p>
бюджету станом на 1 січня 2000 року. p>
З метою покриття внутрішньорічних розривів між поточнимидоходами і витратами федерального бюджету на 2000 рік дозволити
Центральному банку Російської Федерації придбати державні цінніпапери при їхньому первинному розміщенні на суму 30,0 млрд. рублів з направленням виручки від реалізації зазначених паперів на погашеннята обслуговування державного боргу. p>
Установити, що державні цінні паперикупуються p>
Центральним банком Російської Федерації на строк не менше трьох місяців з погашенням до 1 січня 2001 року з виплатою доходу в розмірі, що відповідає рівню інфляції на відповіднийперіод p>
2000 року. p>
Стаття 3. Установити граничний розмір державних кредитів, що надаються в 2000 році Російською Федерацією іноземним державам (за винятком держав --учасників p>
Співдружності Незалежних Держав), у сумі 400,0 млн.доларів p>
США. p>
Стаття 4. Установити граничний розмір державних кредитів, що надаються в 2000 році Російською Федерацією державам - учасникам Співдружності Незалежних Держав, в p>
сумі 547,2 млн. рублів, у тому числі Республіці Білорусь до
200,0 млн. рублів. P>
Установити, що державні кредити державам - учасникам Співдружності Незалежних Держав за міжурядовими угодами надаються в 2000 році за умови виконання зазначеними державами зобов'язань посплати процентних платежів і сум в погашення основної заборгованостіза раніше наданими кредитами. p>
Встановити граничні внески Російської Федерації нареалізацію міждержавних договорів у рамках Співдружності Незалежних p>
Держав, що вносяться в 2000 році, в сумі 979,2 млн. рублів. p>
Здійснювати внески на реалізацію міждержавнихдоговорів у рамках Співдружності Незалежних Держав у російських рубляхпо відомчої класифікації видатків федерального бюджету впорядку і на умовах, які затверджуються Кабінетом Міністрів p>
Федерації. p>
Стаття 5. Встановити внесок Російської Федерації до бюджету
Союзу p>
Білорусі і Росії в сумі 1 450,0 млн. рублів. P>
Уряду Російської Федерації протягом I кварталу
2000 визначити джерела фінансування зазначеного внеску вбюджет p>
Союзу Білорусі і Росії. p>
Внесення коштів до бюджету Союзу Білорусі і Росіїздійснювати щомісяця в розмірі не менше однієї дванадцятої відвстановленого обсягу відрахувань і, визначивши Виконавчий Комітет Союзу
Білорусі та Росії прямим одержувачем коштів федерального бюджету вчастини відрахувань Російської Федерації до бюджету Союзу Білорусі і
Росії, внести відповідні зміни у відомчу структурувитрат федерального бюджету на 2000 рік. p>
Виділення кредитних ресурсів Республіці Білорусь, передбачених статтею 4 цього Закону, атакож надання державних гарантій російським учасникам міждержавних інвестиційних проектів Росії та Республіки p>
Білорусь в обсязі 800,0 млн. рублів здійснювати відповіднодо порядку, затвердженого органами Союзу Білорусі і Росії. p>
Стаття 6. Скасувати з 1 січня 2000 року Фонд розвитку митної системи Російської Федерації. P>
Стаття 7. Створити з 1 січня 2000 року наступні цільові бюджетні фонди: p>
Фонд контрольно-ревізійних органів Міністерства фінансів p>
Російської Федерації; p>
Фонд з охорони озера Байкал. p>
Стаття 8. Включити в федеральний бюджет на 2000 рікзасоби наступних цільових бюджетних фондів: p>
Федерального дорожнього фонду Російської Федерації; p>
Федерального екологічного фонду Російської Федерації; p>
Федерального фонду Міністерства Російської Федерації зподатків і зборів та Федеральної служби податкової поліції Російської
Федерації; p>
Державного фонду боротьби зі злочинністю; p>
Федерального фонду відтворення мінерально-сировинноїбази; p>
Фонду управління, вивчення, збереження та відтворенняводних біологічних ресурсів; p>
Федерального фонду відтворення та охорони воднихоб'єктів; p>
Фонду Міністерства Російської Федерації з атомноїенергії; p>
Фонду контрольно-ревізійних органів Міністерства фінансів p>
Російської Федерації. p>
Установити, що дохідна частина Фонду з охорони озера
Байкал формується за рахунок коштів наступних цільових бюджетних фондів: p>
Федерального екологічного фонду Російської Федерації - у p>
обсязі 10,0 млн. рублів; p>
Фонду управління, вивчення , збереження та відтворенняводних біологічних ресурсів - в обсязі 45,0 млн. рублів; p>
Федерального фонду відтворення та охорони водних об'єктів
- В обсязі 5,0 млн. рублів. P>
Операції з коштами зазначених фондів проводяться черезоргани федерального казначейства Міністерства фінансів Російської p>
Федерації, за винятком Федерального дорожнього фонду
Російської p>
Федерації, операції з коштами якого проводяться через установи Центрального банку Російської Федерації. P>
Стаття 9. Рекомендувати суб'єктам Російської Федерації консолідувати у відповідних бюджетах (включити до відповідних бюджетів) кошти позабюджетних фондів,утворених відповідно до рішень законодавчих (представницьких) і p>
виконавчих органів суб'єктів Російської Федерації за рахунок спеціальних податків, зборів та інших надходжень. p>
Стаття 10. Установити, що доходи федерального бюджету, що надходять в 2000 році, формуються за рахунок: податку на прибуток (доход) підприємств і організацій - за ставками, встановленими законодавством Російської Федерації; прибуткового податку з фізичних осіб - у розмірі 16відсотків доходів; податку на гральний бізнес - за ставками, встановленими законодавством Російської Федерації; податку на додану вартість на товари (роботи,послуги), що виробляються (виконуються, надаються) на території
Російської p>
Федерації, - у розмірі 85 відсотків доходів; податку на додану вартість на товари, що ввозяться на територію Російської Федерації, а також на дорогоцінні металиі дорогоцінні камені, що відпускаються з Державного фондудорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Російської Федерації, - у розмірі
100 відсотків доходів; акцизів на нафту (включаючи стабілізований газовийконденсат), природний газ, легкові автомобілі, бензин автомобільний, спирт p>
етиловий з усіх видів сировини (за винятком харчового) - урозмірі p>
100 відсотків доходів; акцизів на спирт етиловий з харчової сировини, горілку і лікеро-горілчані вироби, що містять спирт розчини, виробленіна території Російської Федерації, - у розмірі 50 відсотківдоходів; акцизів на товари, що ввозяться на територію Російської
Федерації, p>
- у розмірі 100 відсотків доходів; ліцензійних та реєстраційних зборів - відповідно до законодавства Російської Федерації; податку на купівлю іноземних грошових знаків і платіжних документів, виражених в іноземній валюті, - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; єдиного податку, що стягується у зв'язку із застосуваннямспрощеної системи оподаткування, обліку та звітності для суб'єктівмалого підприємництва, - за ставками, встановленимизаконодавством p>
Російської Федерації; єдиного податку на поставлений дохід для певних видів діяльності - за нормативами, встановленими законодавством p>
Російської Федерації; податку на операції з цінними паперами - у розмірі 100відсотків доходів; платежів за користування надрами - за нормативами,встановленим законодавством Російської Федерації; платежів за користування лісовим фондом - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; плати за користування водними об'єктами - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; земельного податку та орендної плати за землі міст іселищ і землі сільськогосподарського призначення в частинах,акумулюються у федеральному бюджеті для фінансування централізованихзаходів; плати за право користування об'єктами тваринного світу - за нормативами, встановленими законодавством Російської
Федерації; плати за нормативні і наднормативні викиди і скиди шкідливих речовин, розміщення відходів та інші види шкідливого впливу на навколишнє середовище - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; митних зборів, митних зборів та інших митних платежів, доходів від зовнішньоекономічної діяльності - врозмірі p>
100 відсотків доходів; податку на окремі види транспортних засобів - ввідповідно до законодавства Російської Федерації; державного мита - відповідно дозаконодавством p>
Російської Федерації; дивідендів по акціях, що знаходяться у федеральнійвласності, а також доходів від здачі в оренду федерального майна - урозмірі p>
100 відсотків доходів; консульського збору, який справляється на території Російської p>
Федерації, в рублевому вирахуванні; прибутку Національного банку України; плати за що видаються паспорти - у розмірі 100 відсотківдоходів; плати за надання інформації за єдинимдержавного реєстру платників податків - у розмірі 100 відсотків доходів; плати за випробування та клеймування виробів та сплавів з дорогоцінних металів - у розмірі 70 відсотків доходів; патентних зборів і реєстраційних зборів за офіційну реєстрацію програм для ЕОМ, баз даних і топологійінтегральних мікросхем - у розмірі 10 відсотків доходів: доходів від діяльності державного спільного підприємства "Вьетсовпетро"; доходів, що надходять від видачі Міністерством торгівлі p>
Російської Федерації сертифікатів, паспортів бартерних операцій, надання їм консультаційних послуг, - у розмірі 100 відсотків доходів; доходів від здійснення заходів щодо претензійноїроботі з відновлення належать України прав нарезультати науково-дослідних, дослідно-конструкторських ітехнологічних робіт військового, спеціального та подвійного призначення; інших надходжень від майна, що знаходиться вдержавної власності, а також надходжень від дозволених видів діяльності, у тому числі за кордоном, організацій,фінансуються з федерального бюджету (за винятком доходів, за якимицим p>
Федеральним законом та законодавством України встановлено інший порядок виконання); доходів від реалізації та (або) використання природного сировинного компонента низькозбагаченого урану; інших податків, зборів, мита та інших платежів,що підлягають зарахуванню у федеральний бюджет відповідно дозаконодавством p>
Російської Федерації. p>
У доходи федерального бюджету на 2000 рік включаютьсякошти цільових бюджетних фондів: p>
Федерального дорожнього фонду Російської Федерації; p>
Федерального екологічного фонду Російської Федерації; p>
Державного фонду боротьби зі злочинністю; p>
Федерального фонду Міністерства Російської Федерації зподатків і зборів та Федеральної служби податкової поліції Російської
Федерації; p>
Федерального фонду відтворення мінерально-сировинноїбази; p>
Фонду управління, вивчення, збереження та відтворенняводних біологічних ресурсів; p>
Федерального фонду відтворення та охорони воднихоб'єктів; p>
Фонду Міністерства Російської Федерації з атомноїенергії; p>
Фонду контрольно-ревізійних органів Міністерства фінансів p>
Російської Федерації. p>
Установити, що з метою дотримання нормативів (відсотків) відрахувань, встановлених статтями 10 і 32 цього
Федерального закону, федеральні податки і збори, що зараховуються до бюджетноїсистему p>
Російської Федерації в 2000 році, розподіляються міжфедеральним бюджетом і бюджетами суб'єктів Російської Федерації органами федерального казначейства Міністерства фінансів Російської p>
Федерації. p>
Стаття 11. Установити, що суми податкових санкцій та інших штрафів, передбачених главами 16 і 18 частини першої
Податкового кодексу Російської Федерації, зараховуються до бюджетів Російської p>
Федерації за нормативами і в порядку, що встановленіцим p>
Федеральним законом та (або) законодавством Російської
Федерації про податки і збори для відповідних податків і зборів. P>
Суми податкових санкцій та інших штрафів, передбаченихглавами p>
16 і 18 частини першої Податкового кодексу Російської Федерації, які неможливо віднести до відповідного податку і збору, зараховуються у федеральний бюджет, бюджети відповіднихсуб'єктів p>
Російської Федерації і місцеві бюджети в наступному обсязі: федеральний бюджет - 50 відсотків; бюджети відповідних суб'єктів Російської Федерації та місцевих бюджетів - 50 відсотків. p>
Стаття 12. Установити, що відшкодування податку надодану вартість, сплаченого постачальникам матеріальних ресурсів, використаних при виробництві експортної продукції,проводиться в повному обсязі за рахунок коштів федерального бюджету. p>
Уряду Російської Федерації до 1 березня 2000 розробити порядок відшкодування податку на додану вартість, p>
сплаченого виробниками експортованих товарів (робіт,послуг), що передбачає підтвердження ними обсягу реального експорту товарів (робіт, послуг) та визначення сум відшкодування податку на додану вартість, виходячи з величини витрат попридбаних матеріальних ресурсів, фактично списаним на витративиробництва товарів (робіт, послуг), реалізованих на експорт. p>
Стаття 13. Направити в 2000 році 100 відсотків коштів, що надходять до федерального бюджету від аукціонного продажу квот на окремі види товарів, що ввозяться з інших країн у митномурежимі вільної митної зони на територію Особливою економічноїзони в p>
Калінінградській області, на фінансування Федеральної цільової програми розвитку Особливої економічної зони в Калінінградській області на 1998 - 2005 роки. p>
Перелік автомобілів, які ввозяться з інших країн товарів, на які встановлюються квоти, і порядок відображення по доходах івитрат федерального бюджету коштів, що передбачені цієюстаттею, затверджуються Кабінетом Міністрів України заподанням суб'єкта Російської Федерації. p>
Стаття 14. Призупинити з 1 січня 2000 року діюпунктів p>
4 та 5 статті 6 Федерального закону від 31 травня 1999 року N 104-ФЗ
"Про p>
Особливою економічній зоні в Магаданської області" (Відомості Верховної Ради України, 1999, N 23, ст. 2807) вчастини пільг зі сплати акцизів і податку на додану вартість на підакцизні товари, що ввозяться з інших країн на територіюзазначеної p>
Особливою економічної зони. p>
З метою реалізації статті 5 вказаного Закону p>
Уряду Російської Федерації в місячний термін з днявступу в силу цього Закону визначити умовивіднесення операцій фінансово-господарської діяльності учасниківзазначеної p>
Особливою економічної зони до операцій фінансово-господарської діяльності, які здійснюються ними в межах указунной Особливою економічної зони та Магаданської області. p>
Стаття 15. Призупинити з 1 січня 2000 року діюпункту 3 статті 142 Бюджетного кодексу Російської Федерації (Відомості Верховної Ради України, 1998, N 31, ст. 3823). p>
Стаття 16. Установити, що у 2000 році платникиземельного податку та орендної плати за землі міст і селищ перераховують p>
вказані платежі в повному обсязі на рахунки органів федерального p>
казначейства Міністерства фінансів Російської Федерації з подальшим їх розподілом між рівнями бюджетної системи p >
Російської Федерації в наступному обсязі: федеральний бюджет - 30 відсотків; бюджетів суб'єктів Російської Федерації (за виняткомміста p>
Москви) - 20 відсотків; бюджет міста Москви - 70 відсотків; бюджети міст і селищ, інших муніципальнихутворень, включаючи муніципальні освіти міста Санкт-Петербурга, - 50 p>
відсотків. p>
Установити, що у 2000 році платники земельного податкута орендної плати за сільськогосподарські угіддя перераховуютьвказані платежі в повному обсязі на рахунки, відкриті органам федерального p>
казначейства Міністерства фінансів Російської Федерації, з подальшим їх розподілом між рівнями бюджетної системи p>
Російської Федерації в межах часток, встановлених статтею 5 p>
Закону Російської Федерації від 11 жовтня 1991 року N 1738-1 "Про p>
плату за землю" (Відомості З'їзду народних депутатів РРФСР і p>
Верховної Ради УРСР, 1991, N 44, ст. 1424; Відомості Верховної Ради України, 1994, N 16, ст. 1860;
1998, N p>
31, ст. 3810) та нормативними правовими актами законодавчих p>
(представницьких) органів суб'єктів Російської Федерації. P>
Призупинити на 2000 рік дію статті 24 Закону
Російської p>
Федерації від 11 жовтня 1991 року N 1738-1 "Про плату за землю" p>
(Відомості З'їзду народних депутатів РРФСР і Верховної Ради p>
РРФСР, 1991 , N 44, ст. 1424; Відомості Верховної
Російської p>
Федерації, 1994, N 16, ст. 1860) у частині цільового використання p>
централізуемого земельного податку та орендної плати. P>
Направити у 2000 році кошти земельного податку таорендної плати за землі міст та селищ, які зараховуються до федеральногобюджет в обсязі до 6 611,5 млн. рублів, на проведення заходів врамках p>
Державної програми підвищення родючості грунтів, на фінансування придбання мінеральних добрив і засобів хімічного захисту рослин, ведення земельного кадастру та заходів щодо поліпшення землеустрою та землекористування, на p>
фінансування витрат капітального характеру, пов'язаних з меліорацією сільськогосподарських земель, закладкою та ремонтом багаторічних насаджень і будівництвом групових водопроводів, p>
меліорацією внутрішніх рибогосподарських водойм, на розвиток матеріально-технічної бази державних установ,беруть участь у виконанні зазначених робіт, включаючи придбання техніки і обладнання, що не входять до кошторису зазначеного будівництва, меліоративної техніки, на проведення агрохімічної меліораціїгрунтів і науково-дослідних робіт прикладного характеру. p>
Порядок надання зазначених коштів визначається p>
Урядом Російської Федерації. p>
Установити, що у зв'язку з розбіжністю строків надходження p>
коштів земельного податку та орендної плати в частині, що зараховуютьсяв доход федерального бюджету, і термінів проведення заходів щодо поліпшення землеустрою та землекористування Уряд p>
Російської Федерації виробляє в першому півріччі 2000 року p>
50-відсоткове авансування витрат на проведення зазначених заходів в рахунок наступних надходжень коштів земельногоподатку та орендної плати до доходів федерального бюджету. p>
Стаття 17. Установити, що чинні мінімальні ставкиплати за деревину, що відпускається на пні, застосовуються у 2000 році з коефіцієнтом 1,2. p>
Стаття 18. Установити, що ставки земельного податку таорендної плати, що діяли в 1999 році, застосовуються у 2000 році длявсіх категорій земель з коефіцієнтом 1,2. p>
Стаття 19. Установити, що у 2000 році кошти,одержані від сплати всіх видів патентних зборів і реєстраційних зборів за офіційну реєстрацію програм для ЕОМ, баз даних ітопологій інтегральних мікросхем, за винятком коштів, що надходять від p>
Міжнародного бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності, зараховуються в наступних обсягах: p>
90 відсотків надходжень - на рахунки Міністерства юстиції p>
Російської Федерації з обліку коштів від підприємницької іінший що приносить дохід діяльності, що відкриваються у встановленомупорядку в органах федерального казначейства Міністерства фінансів
Російської p>
Федерації, і спрямовуються на фінансування організацій
Міністерства юстиції Російської Федерації, які виконують функції знадання правової охорони об'єктів промислової власності тареєстрації програм для ЕОМ, баз даних і топологій інтегральнихмікросхем; p>
10 відсотків надходжень - в доход федерального бюджету. p>
Порядок обліку та використання зазначених коштів, а також коштів, що надходять від Міжнародного бюро Всесвітньоїорганізації інтелектуальної власності, визначається Урядом p>
Російської Федерації. p>
Стаття 20. Установити, що у 2000 році кошти,що надходять від стягнення відповідно до законодавства Російської
Федерації пробірної плати, зараховуються: в обсязі 30 відсотків надходжень - на рахунки Російській державній пробірної палати Міністерства фінансів
Російської p>
Федерації з обліку коштів від підприємницької та іншоїщо приносить дохід діяльності, що відкриваються в установленому порядку ворганах федерального казначейства Міністерства фінансів Російської p>
Федерації, і спрямовуються на забезпечення діяльності по федеральному пробірного нагляду; в обсязі 70 відсотків надходжень - в доход федерального бюджету. p>
Порядок обліку та використання коштів, що надходять відсправляння пробірної плати і спрямовуються на забезпечення діяльності по федеральному пробірного нагляду, визначається Урядом p>
Російської Федерації. p>
Стаття 21. Установити, що у 2000 році кошти виконавчого збору, який справляється у процесі виконавчого провадження, зараховуються: в обсязі 70 відсотків надходжень - на рахунки Міністерства юстиції Російської Федерації з обліку коштів відпідприємницької та іншої приносить дохід діяльності, що відкриваються вустановленому порядку в органах федерального казначейства Міністерствафінансів p>
Російської Федерації. Зазначені кошти спрямовуються на цілі, встановлені законодавством Російської Федерації про виконавче провадження; в обсязі 30 відсотків надходжень - до доходів федерального бюджету. Зазначені кошти спрямовуються у повному обсязі на забезпечення діяльності Служби судових приставів Міністерства p>
юстиції Російської Федерації в порядку, який визначається
Урядом p>
Російської Федерації. P>
Стаття 22. Установити, що у 2000 році за що видаються p>
Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації паспорта, втому числі закордонні, з громадян Російської Федерації стягуєтьсяплата в розмірі 0,5 встановленого законом мінімального розміру оплатипраці. p>
Зазначені кошти в повному обсязі зараховуються до доходів федерального бюджету і спрямовуються на фінансуваннязаходів, які здійснюються Міністерством внутрішніх справ Російської
Федерації з придбання бланків паспортів, техніки та матеріалів,необхідних для їх оформлення і видачі, з відображенням зроблених витратпо розділу "Інші витрати" функціональної класифікації видатків бюджетів Російської Федерації в розмірі 767,0 млн. рублів. p>
Стаття 23. Установити, що у 2000 році 100 відсотківкоштів, що надходять від здійснення заходів щодо претензійноїроботі з відновлення прав Російської Федерації на результати науково-дослідних, дослідно-конструкторських ітехнологічних робіт військового, спеціального та подвійного призначення в Російській p>
Федерації і за кордоном, зараховується в доходи федеральногобюджету. p>
Стаття 24. Установити, що кошти, що надходять у 2000році від розпорядження що належать Російській Федерації правами на результати науково-дослідних, дослідно-конструкторських і технологічних робіт військового, спеціального та подвійногопризначення понад суми, передбачених статтею 29 цього Закону, в повному обсязі зараховуються до доходів федеральногобюджету і використовуються: в обсязі 70 відсотків - на фінансування науково-дослідних і дослідно-конструкторських робітвійськового, спеціального та подвійного призначення, у тому числі 1 500,0 млн.рублів на державну підтримку функціонування орбітальноїстанції p>
"Світ" у пілотованому режимі; в обсязі 30 відсотків - на утримання органу,здійснює правовий захист результатів інтелектуальної діяльностівійськового, спеціального та подвійного призначення, і на здійсненнязаходів, пов'язаних із забезпеченням правової охорони та іншої захистурезультатів інтелектуальної діяльності. p>
Облік зазначених коштів здійснюється органамифедерального казначейства Міністерства фінансів Російської Федерації згідно з бюджетною класифікацією Російської Федерації. p>
Стаття 25. Установити, що додатково надійшли додоходи федерального бюджету в 2000 році кошти понад встановлені статтею 29 цього Закону доходів від стягнутих p>
Федеральною службою Росії з валютного та експортного контролю штрафних санкцій за порушення валютного законодавства
Російської p>
Федерації направляються в межах до 30 відсотків зазначенихкоштів на утримання і розвиток Федеральної служби Росії по валютномута експортного контролю в розмірі до 30,0 млн. рублів (завинятком оплати праці та соціальних виплат) у порядку, встановленому p>
Урядом Російської Федерації. p>
Стаття 26. Установити, що у 2000 році доходи від здачі воренду перебуває у федеральній власності майна наукових організацій, освітніх установ, установохорони здоров'я, державних установ культури і мистецтва,державних архівних установ, організацій Міністерства оборони
Російської p>
Федерації і Міністерства шляхів сполучення Російської Федерації,а також організацій наукового обслуговування Російської академіїнаук та галузевих академій наук, що мають державний статус, що фінансуються за рахунок коштів федерального бюджету на підставікошторисів доходів і витрат, в повному обсязі враховуються в доходах федерального бюджету і повністю відображають у кошторисах доходів і видатків зазначених установ та організацій. При цьомунадходять доходи використовуються зазначеними організаціями в тому числі вяк додаткове джерело бюджетного фінансування утриманнята розвитку їх матеріально-технічної бази понад суми,встановлених статтею 36 цього Закону, і проводяться через особові рахунки зазначених організацій в територіальних органах федерального казначейства Міністерства фінансів Російської p>
Федерації. p>
Стаття 27. Установити, що надходять в доходифедерального бюджету кошти від реалізації продуктів утилізації озброєнняі військової техніки в повному обсязі направляються на додаткове фінансування витрат на утилізацію та ліквідацію озброєнь і p>
військової техніки понад суми, встановлених статтею 36 цього p>
Федерального закону, а також на вирішення соціальних проблем військовослужбовців . p>
Стаття 28. Установити, що у 2000 році кошти відреалізації і p>
(або) використання природного сировинного компонента низькозбагаченого урану, що є федеральноювласністю, що підлягає поверненню Російської Федерації в результаті виконання міжнародних зобов'язань щодо використання високозбагаченого урану, вилученого з ядерної зброї, понад суми,встановлених статтею 29 цього Закону, надходять в доходи федерального бюджету і спрямовуються на забезпеченнядодаткового фінансування програм з утилізації та ліквідації озброєнь і p>
інших витрат, пов'язаних з діяльністю ядерного комплексу. p>
Облік що надходять в доходи федерального бюджету коштів в іноземній валюті здійснюється органами федеральногоказначейства p>
Міністерства фінансів Російської Федерації згідно з бюджетною класифікацією Російської Федерації. p>
Витрачання зазначених коштів здійснюється після їх конвертації в валюту України за напрямами, які визначаються Кабінетом Міністрів України. p>
Уряд Російської Федерації забезпечуєсвоєчасне здійснення заходів з реалізації та (або) використання природного сировинного компонента низькозбагаченого урану іповноту зазначених розрахунків. p>
Стаття 29. Врахувати у федеральному бюджеті на 2000 рікнадходження доходів по основних джерелах у таких сумах: p>
(млн. рублів) p>
Податкові доходи, всего675 039,1 у тому числі: p>
Податок на прибуток ( доход) підприємств і організацій63
448,5 p>
Прибутковий податок з фізичних ліц23 928,1 p>
Податок на гральний бізнес210, 0 p>
Податок на додану вартість на товари (роботи,послуги), що виробляються (виконуються, надаються) на території p>
Російської Федераціі174 869,7 з них: відшкодування податку на додану вартість, сплаченого постачальникам матеріальних ресурсів, використаних при виробництві експортної продукціі67 400,0 p> < p> Податок на додану вартість на товари, що ввозяться на територію Російської Федераціі102 617,8 p>
Акцізи119 938,4 у тому числі: на спирт етиловий з харчової сировини, спирт питної, що містять спирт раствори2 198,9 на горілку і лікеро-горілчані ізделія15 752,0 на бензин автомобільний7 051,2 на природний газ75 821,3 на нафту (включаючи стабілізований газовий конденсат) 15
097,5 на легкові автомобілі185, 9 на товари, що ввозяться на територію Російської Федераціі3
831,6 p>
Федеральні ліцензійні та реєстраційні сбори533, 7 p>
Податок на купівлю іноземних грошових знаків і платіжних документів, виражених в іноземній валюте1 549,9 p>
Податки на сукупний доход1 054,9 p>
Податок на операції з цінними бумагамі300, 0 p>
Платежі за користування природними ресурсамі11 112,2 у тому числі: платежі за користування недрамі5 350,0 платежі за користування лісовим фондом793, 8 плата за користування водними об'ектамі681, 4 земельну налог3 891,0 плата за нормативні і наднормативні викиди і скиди шкідливих речовин, розміщення отходов349, 0 плата за право користування об'єктами тваринного міра47, 0 p>
ввізних митних пошліни87 488 , 0 p>
вивізних пошліни84 495,2 p>
Інші податки, мита і сбори3 492,7 p>
Неподаткові доходи, всего61 906,5 у тому числі:
Доходи від майна, що перебуває у державній власності, або від деятельності25 154,9 у тому числі: дивіденди з акцій, що належить государству3 500,0 доходи від здачі в оренду майна, що перебуває у державній собственності4 920,5 доходи від надання послуг або компенсації витратгосударства1 p>
349,9 у тому числі: консульський збір у рублевому ісчісленіі200, 0 плата за видаються паспорта636, 0 плата за надання інформації за єдинимдержавним реєстром налогоплательщіков231, 4 плата за випробування і клеймування виробів та сплавів з дорогоцінних металлов52, 5 інші доходи230, 0 платежі від державних предпріятій4 909,5 доходи від здійснення заходів щодо претензійноїроботі з відновлення належать України прав на p>
результати науково-дослідних, дослідно -конструкторських і технологічних робіт військового, спеціального та подвійного назначенія9 600,0 інші надходження від майна, що перебуває у державній власності, або від деятельності875, 0 p>
Доходи від зовнішньоекономічної деятельності34 559,6 p>
Інші неподаткові доходи2 192,0 p>
Кошти, що передаються до цільових бюджетних фондів-330,1 p>
Доходи цільових бюджетних фондів, всего60 585,4 p>
Федеральний дорожній фонд Російської Федераціі36 048,8 p>
Федеральний екологічний фонд Російської Федераціі205, 0 p>
Державний фонд боротьби з преступностью450, 0 p>
Федеральний фонд відтворення мінерально-сировинноїбази4 p>
980,0 p>
Федеральний фонд відновлення та охорони воднихоб'ектов330, 1 p>
Фонд управління, вивчення, збереження та відтворенняводних біологічних ресурсов5 153,9 p>
Фонд Міністерства Російської Федерації з атомноїенергіі13 p>
417,6 p>
Стаття 30. Звільнити в 2000 році Міністерство оборони p>
Російської Федерації, Міністерство внутрішніх справ Російської p>
Федерації, Федеральну службу безпеки Російської
Федерації, p>
Федеральне агентство урядового зв'язку та інформації при p>
Президентові Російської Федерації, Федеральну службу охорони p>
Російської Федерації, Служби зовнішньої розвідки Російської
Федерації, p>
Федеральної прикордонної служби Російської Федерації та інші федеральні органи виконавчої влади, у складі якихпроходять службу військовослужбовці, Федеральну службу податкової поліції p>
Російської Федерації, Міністерство юстиції Російської Федераціїі p>
Державний митний комітет Російської Федерації відсплати страхових внесків до Фонду соціального страхування Російської p>
Федерації, Державний фонд зайнятості населення Російської p>
Федерації, фонди обов'язкового медичного страхування і
Пенсійний фонд Російської Федерації з грошового забезпечення, продовольчого та речового забезпечення та інших виплат,одержуваних військовослужбовцями, особами рядового і начальницького складуорганів внутрішніх справ, співробітниками органів податкової поліції, кримінально-виконавчої системи і митної системи Російської p>
Федерації, які мають спеціальні звання, у зв'язку з виконанням обов'язків військової та прирівняних до неї служби відповіднодо законодавства Російської Федерації. p>
Стаття 31. Звільнити в 2000 році федеральні суди іорганів прокуратури від сплати страхових внесків з грошового утримання суддів, прокурорів і слідчих, які мають спеціальні звання, в p>
Пенсійний фонд Російської Федерації. p>
Стаття 32. Установити, що до бюджетів суб'єктів Російської p>
Федерації в 2000 році зараховуються надходження від наступних федеральних податків: податку на прибуток (доход) підприємств і організацій - за ставками, встановленими законодавством Російської Федерації; прибуткового податку з фізичних осіб - у розмірі 84відсотків доходів; податку на гральний бізнес - у розмірах понад мінімальніставок, встановлених законодавством Російської Федерації; податку на додану вартість на товари (роботи,послуги), що виробляються (виконуються, надаються) на території
Російської p>
Федерації, за винятком податку на додану вартість на дорогоцінні метали та дорогоцінні камені, що відпускаються з p>
Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінногокаменів p>
Російської Федерації, - у розмірі 15 відсотків доходів; акцизів на спирт етиловий з харчової сировини, горілку і лікеро-горілчані вироби, що містять спирт розчини, виробленіна території Російської Федерації, - у розмірі 50 відсотківдоходів; акцизів на інші товари, вироблені на території p>
Російської Федерації, за винятком акцизів на нафту (включаючи стабілізований газовий конденсат), природний газ, легкові автомобілі, бензин автомобільний, спирт етиловий з усіх видівсировини p>
(за винятком харчового), - у розмірі 100 відсотків доходів; ліцензійних та реєстраційних зборів - відповідно до законодавства Російської Федерації; податку на купівлю іноземних грошових знаків і платіжних документів, виражених в іноземній валюті, - по нормат