ПЕРЕЛІК ДИСЦИПЛІН:
 
Бесплатные рефераты
 

 

 

 

 

 

     
 
Федеральний закон про бюджет на 2000 рік
     

 

Економічна теорія

дивитися на реферати схожі на "Федеральний закон про бюджет на 2000 рік"

Федеральний закон Російської Федерації від 31 грудня 1999 р. N 227-ФЗ "Профедеральному бюджеті на 2000 рік "

РОСІЯ

ЗАКОН від 31 грудня 1999 р. N 227-ФЗ

Про ФЕДЕРАЛЬНОМУ БЮДЖЕТ НА 2000 РІК

Прийнятий Державною Думою 3 грудня 1999

Схвалений Радою Федерації 22 грудня 1999

Стаття 1. Затвердити федеральний бюджет на 2000 рік повидатках у сумі 855 073,0 млн. карбованців і по доходах у сумі 797 200,9млн. рублів виходячи з прогнозованого обсягу валового внутрішнього продукту в сумі 5 350 млрд. рублів і рівня інфляції 18,0відсотка

(грудень 2000 року до грудня 1999 року).

Установити граничний розмір дефіциту федерального бюджетуна

2000 рік у сумі 57 872,1 млн. рублів, або 1,08 відсотка обсягу

валового внутрішнього продукту, і обсяг перевищення доходів федерального бюджету на 2000 рік над його видатками ( завинятком витрат на обслуговування державного боргу) не менше 3,18 відсотка обсягу валового внутрішнього продукту.

Стаття 2. Уряд Російської Федерації має правонаправляти в 2000 році на покриття дефіциту федерального бюджету сальдо надходжень від операцій на ринку з державними цінними паперами, доходи від приватизації державного майна,суму перевищення доходів над витратами з державних запасів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, кредитиміжнародних фінансових організацій, урядів іноземних держав,банків і фірм, залишки коштів на рахунках з обліку коштів федерального

бюджету станом на 1 січня 2000 року.

З метою покриття внутрішньорічних розривів між поточнимидоходами і витратами федерального бюджету на 2000 рік дозволити
Центральному банку Російської Федерації придбати державні цінніпапери при їхньому первинному розміщенні на суму 30,0 млрд. рублів з направленням виручки від реалізації зазначених паперів на погашеннята обслуговування державного боргу.

Установити, що державні цінні паперикупуються

Центральним банком Російської Федерації на строк не менше трьох місяців з погашенням до 1 січня 2001 року з виплатою доходу в розмірі, що відповідає рівню інфляції на відповіднийперіод

2000 року.

Стаття 3. Установити граничний розмір державних кредитів, що надаються в 2000 році Російською Федерацією іноземним державам (за винятком держав --учасників

Співдружності Незалежних Держав), у сумі 400,0 млн.доларів

США.

Стаття 4. Установити граничний розмір державних кредитів, що надаються в 2000 році Російською Федерацією державам - учасникам Співдружності Незалежних Держав, в

сумі 547,2 млн. рублів, у тому числі Республіці Білорусь до
200,0 млн. рублів.

Установити, що державні кредити державам - учасникам Співдружності Незалежних Держав за міжурядовими угодами надаються в 2000 році за умови виконання зазначеними державами зобов'язань посплати процентних платежів і сум в погашення основної заборгованостіза раніше наданими кредитами.

Встановити граничні внески Російської Федерації нареалізацію міждержавних договорів у рамках Співдружності Незалежних

Держав, що вносяться в 2000 році, в сумі 979,2 млн. рублів.

Здійснювати внески на реалізацію міждержавнихдоговорів у рамках Співдружності Незалежних Держав у російських рубляхпо відомчої класифікації видатків федерального бюджету впорядку і на умовах, які затверджуються Кабінетом Міністрів

Федерації.

Стаття 5. Встановити внесок Російської Федерації до бюджету
Союзу

Білорусі і Росії в сумі 1 450,0 млн. рублів.

Уряду Російської Федерації протягом I кварталу
2000 визначити джерела фінансування зазначеного внеску вбюджет

Союзу Білорусі і Росії.

Внесення коштів до бюджету Союзу Білорусі і Росіїздійснювати щомісяця в розмірі не менше однієї дванадцятої відвстановленого обсягу відрахувань і, визначивши Виконавчий Комітет Союзу
Білорусі та Росії прямим одержувачем коштів федерального бюджету вчастини відрахувань Російської Федерації до бюджету Союзу Білорусі і
Росії, внести відповідні зміни у відомчу структурувитрат федерального бюджету на 2000 рік.

Виділення кредитних ресурсів Республіці Білорусь, передбачених статтею 4 цього Закону, атакож надання державних гарантій російським учасникам міждержавних інвестиційних проектів Росії та Республіки

Білорусь в обсязі 800,0 млн. рублів здійснювати відповіднодо порядку, затвердженого органами Союзу Білорусі і Росії.

Стаття 6. Скасувати з 1 січня 2000 року Фонд розвитку митної системи Російської Федерації.

Стаття 7. Створити з 1 січня 2000 року наступні цільові бюджетні фонди:

Фонд контрольно-ревізійних органів Міністерства фінансів

Російської Федерації;

Фонд з охорони озера Байкал.

Стаття 8. Включити в федеральний бюджет на 2000 рікзасоби наступних цільових бюджетних фондів:

Федерального дорожнього фонду Російської Федерації;

Федерального екологічного фонду Російської Федерації;

Федерального фонду Міністерства Російської Федерації зподатків і зборів та Федеральної служби податкової поліції Російської
Федерації;

Державного фонду боротьби зі злочинністю;

Федерального фонду відтворення мінерально-сировинноїбази;

Фонду управління, вивчення, збереження та відтворенняводних біологічних ресурсів;

Федерального фонду відтворення та охорони воднихоб'єктів;

Фонду Міністерства Російської Федерації з атомноїенергії;

Фонду контрольно-ревізійних органів Міністерства фінансів

Російської Федерації.

Установити, що дохідна частина Фонду з охорони озера
Байкал формується за рахунок коштів наступних цільових бюджетних фондів:

Федерального екологічного фонду Російської Федерації - у

обсязі 10,0 млн. рублів;

Фонду управління, вивчення , збереження та відтворенняводних біологічних ресурсів - в обсязі 45,0 млн. рублів;

Федерального фонду відтворення та охорони водних об'єктів
- В обсязі 5,0 млн. рублів.

Операції з коштами зазначених фондів проводяться черезоргани федерального казначейства Міністерства фінансів Російської

Федерації, за винятком Федерального дорожнього фонду
Російської

Федерації, операції з коштами якого проводяться через установи Центрального банку Російської Федерації.

Стаття 9. Рекомендувати суб'єктам Російської Федерації консолідувати у відповідних бюджетах (включити до відповідних бюджетів) кошти позабюджетних фондів,утворених відповідно до рішень законодавчих (представницьких) і

виконавчих органів суб'єктів Російської Федерації за рахунок спеціальних податків, зборів та інших надходжень.

Стаття 10. Установити, що доходи федерального бюджету, що надходять в 2000 році, формуються за рахунок: податку на прибуток (доход) підприємств і організацій - за ставками, встановленими законодавством Російської Федерації; прибуткового податку з фізичних осіб - у розмірі 16відсотків доходів; податку на гральний бізнес - за ставками, встановленими законодавством Російської Федерації; податку на додану вартість на товари (роботи,послуги), що виробляються (виконуються, надаються) на території
Російської

Федерації, - у розмірі 85 відсотків доходів; податку на додану вартість на товари, що ввозяться на територію Російської Федерації, а також на дорогоцінні металиі дорогоцінні камені, що відпускаються з Державного фондудорогоцінних металів і дорогоцінного каміння Російської Федерації, - у розмірі
100 відсотків доходів; акцизів на нафту (включаючи стабілізований газовийконденсат), природний газ, легкові автомобілі, бензин автомобільний, спирт

етиловий з усіх видів сировини (за винятком харчового) - урозмірі

100 відсотків доходів; акцизів на спирт етиловий з харчової сировини, горілку і лікеро-горілчані вироби, що містять спирт розчини, виробленіна території Російської Федерації, - у розмірі 50 відсотківдоходів; акцизів на товари, що ввозяться на територію Російської
Федерації,

- у розмірі 100 відсотків доходів; ліцензійних та реєстраційних зборів - відповідно до законодавства Російської Федерації; податку на купівлю іноземних грошових знаків і платіжних документів, виражених в іноземній валюті, - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; єдиного податку, що стягується у зв'язку із застосуваннямспрощеної системи оподаткування, обліку та звітності для суб'єктівмалого підприємництва, - за ставками, встановленимизаконодавством

Російської Федерації; єдиного податку на поставлений дохід для певних видів діяльності - за нормативами, встановленими законодавством

Російської Федерації; податку на операції з цінними паперами - у розмірі 100відсотків доходів; платежів за користування надрами - за нормативами,встановленим законодавством Російської Федерації; платежів за користування лісовим фондом - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; плати за користування водними об'єктами - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; земельного податку та орендної плати за землі міст іселищ і землі сільськогосподарського призначення в частинах,акумулюються у федеральному бюджеті для фінансування централізованихзаходів; плати за право користування об'єктами тваринного світу - за нормативами, встановленими законодавством Російської
Федерації; плати за нормативні і наднормативні викиди і скиди шкідливих речовин, розміщення відходів та інші види шкідливого впливу на навколишнє середовище - за нормативами, встановленими законодавством Російської Федерації; митних зборів, митних зборів та інших митних платежів, доходів від зовнішньоекономічної діяльності - врозмірі

100 відсотків доходів; податку на окремі види транспортних засобів - ввідповідно до законодавства Російської Федерації; державного мита - відповідно дозаконодавством

Російської Федерації; дивідендів по акціях, що знаходяться у федеральнійвласності, а також доходів від здачі в оренду федерального майна - урозмірі

100 відсотків доходів; консульського збору, який справляється на території Російської

Федерації, в рублевому вирахуванні; прибутку Національного банку України; плати за що видаються паспорти - у розмірі 100 відсотківдоходів; плати за надання інформації за єдинимдержавного реєстру платників податків - у розмірі 100 відсотків доходів; плати за випробування та клеймування виробів та сплавів з дорогоцінних металів - у розмірі 70 відсотків доходів; патентних зборів і реєстраційних зборів за офіційну реєстрацію програм для ЕОМ, баз даних і топологійінтегральних мікросхем - у розмірі 10 відсотків доходів: доходів від діяльності державного спільного підприємства "Вьетсовпетро"; доходів, що надходять від видачі Міністерством торгівлі

Російської Федерації сертифікатів, паспортів бартерних операцій, надання їм консультаційних послуг, - у розмірі 100 відсотків доходів; доходів від здійснення заходів щодо претензійноїроботі з відновлення належать України прав нарезультати науково-дослідних, дослідно-конструкторських ітехнологічних робіт військового, спеціального та подвійного призначення; інших надходжень від майна, що знаходиться вдержавної власності, а також надходжень від дозволених видів діяльності, у тому числі за кордоном, організацій,фінансуються з федерального бюджету (за винятком доходів, за якимицим

Федеральним законом та законодавством України встановлено інший порядок виконання); доходів від реалізації та (або) використання природного сировинного компонента низькозбагаченого урану; інших податків, зборів, мита та інших платежів,що підлягають зарахуванню у федеральний бюджет відповідно дозаконодавством

Російської Федерації.

У доходи федерального бюджету на 2000 рік включаютьсякошти цільових бюджетних фондів:

Федерального дорожнього фонду Російської Федерації;

Федерального екологічного фонду Російської Федерації;

Державного фонду боротьби зі злочинністю;

Федерального фонду Міністерства Російської Федерації зподатків і зборів та Федеральної служби податкової поліції Російської
Федерації;

Федерального фонду відтворення мінерально-сировинноїбази;

Фонду управління, вивчення, збереження та відтворенняводних біологічних ресурсів;

Федерального фонду відтворення та охорони воднихоб'єктів;

Фонду Міністерства Російської Федерації з атомноїенергії;

Фонду контрольно-ревізійних органів Міністерства фінансів

Російської Федерації.

Установити, що з метою дотримання нормативів (відсотків) відрахувань, встановлених статтями 10 і 32 цього
Федерального закону, федеральні податки і збори, що зараховуються до бюджетноїсистему

Російської Федерації в 2000 році, розподіляються міжфедеральним бюджетом і бюджетами суб'єктів Російської Федерації органами федерального казначейства Міністерства фінансів Російської

Федерації.

Стаття 11. Установити, що суми податкових санкцій та інших штрафів, передбачених главами 16 і 18 частини першої
Податкового кодексу Російської Федерації, зараховуються до бюджетів Російської

Федерації за нормативами і в порядку, що встановленіцим

Федеральним законом та (або) законодавством Російської
Федерації про податки і збори для відповідних податків і зборів.

Суми податкових санкцій та інших штрафів, передбаченихглавами

16 і 18 частини першої Податкового кодексу Російської Федерації, які неможливо віднести до відповідного податку і збору, зараховуються у федеральний бюджет, бюджети відповіднихсуб'єктів

Російської Федерації і місцеві бюджети в наступному обсязі: федеральний бюджет - 50 відсотків; бюджети відповідних суб'єктів Російської Федерації та місцевих бюджетів - 50 відсотків.

Стаття 12. Установити, що відшкодування податку надодану вартість, сплаченого постачальникам матеріальних ресурсів, використаних при виробництві експортної продукції,проводиться в повному обсязі за рахунок коштів федерального бюджету.

Уряду Російської Федерації до 1 березня 2000 розробити порядок відшкодування податку на додану вартість,

сплаченого виробниками експортованих товарів (робіт,послуг), що передбачає підтвердження ними обсягу реального експорту товарів (робіт, послуг) та визначення сум відшкодування податку на додану вартість, виходячи з величини витрат попридбаних матеріальних ресурсів, фактично списаним на витративиробництва товарів (робіт, послуг), реалізованих на експорт.

Стаття 13. Направити в 2000 році 100 відсотків коштів, що надходять до федерального бюджету від аукціонного продажу квот на окремі види товарів, що ввозяться з інших країн у митномурежимі вільної митної зони на територію Особливою економічноїзони в

Калінінградській області, на фінансування Федеральної цільової програми розвитку Особливої економічної зони в Калінінградській області на 1998 - 2005 роки.

Перелік автомобілів, які ввозяться з інших країн товарів, на які встановлюються квоти, і порядок відображення по доходах івитрат федерального бюджету коштів, що передбачені цієюстаттею, затверджуються Кабінетом Міністрів України заподанням суб'єкта Російської Федерації.

Стаття 14. Призупинити з 1 січня 2000 року діюпунктів

4 та 5 статті 6 Федерального закону від 31 травня 1999 року N 104-ФЗ
"Про

Особливою економічній зоні в Магаданської області" (Відомості Верховної Ради України, 1999, N 23, ст. 2807) вчастини пільг зі сплати акцизів і податку на додану вартість на підакцизні товари, що ввозяться з інших країн на територіюзазначеної

Особливою економічної зони.

З метою реалізації статті 5 вказаного Закону

Уряду Російської Федерації в місячний термін з днявступу в силу цього Закону визначити умовивіднесення операцій фінансово-господарської діяльності учасниківзазначеної

Особливою економічної зони до операцій фінансово-господарської діяльності, які здійснюються ними в межах указунной Особливою економічної зони та Магаданської області.

Стаття 15. Призупинити з 1 січня 2000 року діюпункту 3 статті 142 Бюджетного кодексу Російської Федерації (Відомості Верховної Ради України, 1998, N 31, ст. 3823).

Стаття 16. Установити, що у 2000 році платникиземельного податку та орендної плати за землі міст і селищ перераховують

вказані платежі в повному обсязі на рахунки органів федерального

казначейства Міністерства фінансів Російської Федерації з подальшим їх розподілом між рівнями бюджетної системи

Російської Федерації в наступному обсязі: федеральний бюджет - 30 відсотків; бюджетів суб'єктів Російської Федерації (за виняткомміста

Москви) - 20 відсотків; бюджет міста Москви - 70 відсотків; бюджети міст і селищ, інших муніципальнихутворень, включаючи муніципальні освіти міста Санкт-Петербурга, - 50

відсотків.

Установити, що у 2000 році платники земельного податкута орендної плати за сільськогосподарські угіддя перераховуютьвказані платежі в повному обсязі на рахунки, відкриті органам федерального

казначейства Міністерства фінансів Російської Федерації, з подальшим їх розподілом між рівнями бюджетної системи

Російської Федерації в межах часток, встановлених статтею 5

Закону Російської Федерації від 11 жовтня 1991 року N 1738-1 "Про

плату за землю" (Відомості З'їзду народних депутатів РРФСР і

Верховної Ради УРСР, 1991, N 44, ст. 1424; Відомості Верховної Ради України, 1994, N 16, ст. 1860;
1998, N

31, ст. 3810) та нормативними правовими актами законодавчих

(представницьких) органів суб'єктів Російської Федерації.

Призупинити на 2000 рік дію статті 24 Закону
Російської

Федерації від 11 жовтня 1991 року N 1738-1 "Про плату за землю"

(Відомості З'їзду народних депутатів РРФСР і Верховної Ради

РРФСР, 1991 , N 44, ст. 1424; Відомості Верховної
Російської

Федерації, 1994, N 16, ст. 1860) у частині цільового використання

централізуемого земельного податку та орендної плати.

Направити у 2000 році кошти земельного податку таорендної плати за землі міст та селищ, які зараховуються до федеральногобюджет в обсязі до 6 611,5 млн. рублів, на проведення заходів врамках

Державної програми підвищення родючості грунтів, на фінансування придбання мінеральних добрив і засобів хімічного захисту рослин, ведення земельного кадастру та заходів щодо поліпшення землеустрою та землекористування, на

фінансування витрат капітального характеру, пов'язаних з меліорацією сільськогосподарських земель, закладкою та ремонтом багаторічних насаджень і будівництвом групових водопроводів,

меліорацією внутрішніх рибогосподарських водойм, на розвиток матеріально-технічної бази державних установ,беруть участь у виконанні зазначених робіт, включаючи придбання техніки і обладнання, що не входять до кошторису зазначеного будівництва, меліоративної техніки, на проведення агрохімічної меліораціїгрунтів і науково-дослідних робіт прикладного характеру.

Порядок надання зазначених коштів визначається

Урядом Російської Федерації.

Установити, що у зв'язку з розбіжністю строків надходження

коштів земельного податку та орендної плати в частині, що зараховуютьсяв доход федерального бюджету, і термінів проведення заходів щодо поліпшення землеустрою та землекористування Уряд

Російської Федерації виробляє в першому півріччі 2000 року

50-відсоткове авансування витрат на проведення зазначених заходів в рахунок наступних надходжень коштів земельногоподатку та орендної плати до доходів федерального бюджету.

Стаття 17. Установити, що чинні мінімальні ставкиплати за деревину, що відпускається на пні, застосовуються у 2000 році з коефіцієнтом 1,2.

Стаття 18. Установити, що ставки земельного податку таорендної плати, що діяли в 1999 році, застосовуються у 2000 році длявсіх категорій земель з коефіцієнтом 1,2.

Стаття 19. Установити, що у 2000 році кошти,одержані від сплати всіх видів патентних зборів і реєстраційних зборів за офіційну реєстрацію програм для ЕОМ, баз даних ітопологій інтегральних мікросхем, за винятком коштів, що надходять від

Міжнародного бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності, зараховуються в наступних обсягах:

90 відсотків надходжень - на рахунки Міністерства юстиції

Російської Федерації з обліку коштів від підприємницької іінший що приносить дохід діяльності, що відкриваються у встановленомупорядку в органах федерального казначейства Міністерства фінансів
Російської

Федерації, і спрямовуються на фінансування організацій
Міністерства юстиції Російської Федерації, які виконують функції знадання правової охорони об'єктів промислової власності тареєстрації програм для ЕОМ, баз даних і топологій інтегральнихмікросхем;

10 відсотків надходжень - в доход федерального бюджету.

Порядок обліку та використання зазначених коштів, а також коштів, що надходять від Міжнародного бюро Всесвітньоїорганізації інтелектуальної власності, визначається Урядом

Російської Федерації.

Стаття 20. Установити, що у 2000 році кошти,що надходять від стягнення відповідно до законодавства Російської
Федерації пробірної плати, зараховуються: в обсязі 30 відсотків надходжень - на рахунки Російській державній пробірної палати Міністерства фінансів
Російської

Федерації з обліку коштів від підприємницької та іншоїщо приносить дохід діяльності, що відкриваються в установленому порядку ворганах федерального казначейства Міністерства фінансів Російської

Федерації, і спрямовуються на забезпечення діяльності по федеральному пробірного нагляду; в обсязі 70 відсотків надходжень - в доход федерального бюджету.

Порядок обліку та використання коштів, що надходять відсправляння пробірної плати і спрямовуються на забезпечення діяльності по федеральному пробірного нагляду, визначається Урядом

Російської Федерації.

Стаття 21. Установити, що у 2000 році кошти виконавчого збору, який справляється у процесі виконавчого провадження, зараховуються: в обсязі 70 відсотків надходжень - на рахунки Міністерства юстиції Російської Федерації з обліку коштів відпідприємницької та іншої приносить дохід діяльності, що відкриваються вустановленому порядку в органах федерального казначейства Міністерствафінансів

Російської Федерації. Зазначені кошти спрямовуються на цілі, встановлені законодавством Російської Федерації про виконавче провадження; в обсязі 30 відсотків надходжень - до доходів федерального бюджету. Зазначені кошти спрямовуються у повному обсязі на забезпечення діяльності Служби судових приставів Міністерства

юстиції Російської Федерації в порядку, який визначається
Урядом

Російської Федерації.

Стаття 22. Установити, що у 2000 році за що видаються

Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації паспорта, втому числі закордонні, з громадян Російської Федерації стягуєтьсяплата в розмірі 0,5 встановленого законом мінімального розміру оплатипраці.

Зазначені кошти в повному обсязі зараховуються до доходів федерального бюджету і спрямовуються на фінансуваннязаходів, які здійснюються Міністерством внутрішніх справ Російської
Федерації з придбання бланків паспортів, техніки та матеріалів,необхідних для їх оформлення і видачі, з відображенням зроблених витратпо розділу "Інші витрати" функціональної класифікації видатків бюджетів Російської Федерації в розмірі 767,0 млн. рублів.

Стаття 23. Установити, що у 2000 році 100 відсотківкоштів, що надходять від здійснення заходів щодо претензійноїроботі з відновлення прав Російської Федерації на результати науково-дослідних, дослідно-конструкторських ітехнологічних робіт військового, спеціального та подвійного призначення в Російській

Федерації і за кордоном, зараховується в доходи федеральногобюджету.

Стаття 24. Установити, що кошти, що надходять у 2000році від розпорядження що належать Російській Федерації правами на результати науково-дослідних, дослідно-конструкторських і технологічних робіт військового, спеціального та подвійногопризначення понад суми, передбачених статтею 29 цього Закону, в повному обсязі зараховуються до доходів федеральногобюджету і використовуються: в обсязі 70 відсотків - на фінансування науково-дослідних і дослідно-конструкторських робітвійськового, спеціального та подвійного призначення, у тому числі 1 500,0 млн.рублів на державну підтримку функціонування орбітальноїстанції

"Світ" у пілотованому режимі; в обсязі 30 відсотків - на утримання органу,здійснює правовий захист результатів інтелектуальної діяльностівійськового, спеціального та подвійного призначення, і на здійсненнязаходів, пов'язаних із забезпеченням правової охорони та іншої захистурезультатів інтелектуальної діяльності.

Облік зазначених коштів здійснюється органамифедерального казначейства Міністерства фінансів Російської Федерації згідно з бюджетною класифікацією Російської Федерації.

Стаття 25. Установити, що додатково надійшли додоходи федерального бюджету в 2000 році кошти понад встановлені статтею 29 цього Закону доходів від стягнутих

Федеральною службою Росії з валютного та експортного контролю штрафних санкцій за порушення валютного законодавства
Російської

Федерації направляються в межах до 30 відсотків зазначенихкоштів на утримання і розвиток Федеральної служби Росії по валютномута експортного контролю в розмірі до 30,0 млн. рублів (завинятком оплати праці та соціальних виплат) у порядку, встановленому

Урядом Російської Федерації.

Стаття 26. Установити, що у 2000 році доходи від здачі воренду перебуває у федеральній власності майна наукових організацій, освітніх установ, установохорони здоров'я, державних установ культури і мистецтва,державних архівних установ, організацій Міністерства оборони
Російської

Федерації і Міністерства шляхів сполучення Російської Федерації,а також організацій наукового обслуговування Російської академіїнаук та галузевих академій наук, що мають державний статус, що фінансуються за рахунок коштів федерального бюджету на підставікошторисів доходів і витрат, в повному обсязі враховуються в доходах федерального бюджету і повністю відображають у кошторисах доходів і видатків зазначених установ та організацій. При цьомунадходять доходи використовуються зазначеними організаціями в тому числі вяк додаткове джерело бюджетного фінансування утриманнята розвитку їх матеріально-технічної бази понад суми,встановлених статтею 36 цього Закону, і проводяться через особові рахунки зазначених організацій в територіальних органах федерального казначейства Міністерства фінансів Російської

Федерації.

Стаття 27. Установити, що надходять в доходифедерального бюджету кошти від реалізації продуктів утилізації озброєнняі військової техніки в повному обсязі направляються на додаткове фінансування витрат на утилізацію та ліквідацію озброєнь і

військової техніки понад суми, встановлених статтею 36 цього

Федерального закону, а також на вирішення соціальних проблем військовослужбовців .

Стаття 28. Установити, що у 2000 році кошти відреалізації і

(або) використання природного сировинного компонента низькозбагаченого урану, що є федеральноювласністю, що підлягає поверненню Російської Федерації в результаті виконання міжнародних зобов'язань щодо використання високозбагаченого урану, вилученого з ядерної зброї, понад суми,встановлених статтею 29 цього Закону, надходять в доходи федерального бюджету і спрямовуються на забезпеченнядодаткового фінансування програм з утилізації та ліквідації озброєнь і

інших витрат, пов'язаних з діяльністю ядерного комплексу.

Облік що надходять в доходи федерального бюджету коштів в іноземній валюті здійснюється органами федеральногоказначейства

Міністерства фінансів Російської Федерації згідно з бюджетною класифікацією Російської Федерації.

Витрачання зазначених коштів здійснюється після їх конвертації в валюту України за напрямами, які визначаються Кабінетом Міністрів України.

Уряд Російської Федерації забезпечуєсвоєчасне здійснення заходів з реалізації та (або) використання природного сировинного компонента низькозбагаченого урану іповноту зазначених розрахунків.

Стаття 29. Врахувати у федеральному бюджеті на 2000 рікнадходження доходів по основних джерелах у таких сумах:

(млн. рублів)

Податкові доходи, всего675 039,1 у тому числі:

Податок на прибуток ( доход) підприємств і організацій63
448,5

Прибутковий податок з фізичних ліц23 928,1

Податок на гральний бізнес210, 0

Податок на додану вартість на товари (роботи,послуги), що виробляються (виконуються, надаються) на території

Російської Федераціі174 869,7 з них: відшкодування податку на додану вартість, сплаченого постачальникам матеріальних ресурсів, використаних при виробництві експортної продукціі67 400,0 < p> Податок на додану вартість на товари, що ввозяться на територію Російської Федераціі102 617,8

Акцізи119 938,4 у тому числі: на спирт етиловий з харчової сировини, спирт питної, що містять спирт раствори2 198,9 на горілку і лікеро-горілчані ізделія15 752,0 на бензин автомобільний7 051,2 на природний газ75 821,3 на нафту (включаючи стабілізований газовий конденсат) 15
097,5 на легкові автомобілі185, 9 на товари, що ввозяться на територію Російської Федераціі3
831,6

Федеральні ліцензійні та реєстраційні сбори533, 7

Податок на купівлю іноземних грошових знаків і платіжних документів, виражених в іноземній валюте1 549,9

Податки на сукупний доход1 054,9

Податок на операції з цінними бумагамі300, 0

Платежі за користування природними ресурсамі11 112,2 у тому числі: платежі за користування недрамі5 350,0 платежі за користування лісовим фондом793, 8 плата за користування водними об'ектамі681, 4 земельну налог3 891,0 плата за нормативні і наднормативні викиди і скиди шкідливих речовин, розміщення отходов349, 0 плата за право користування об'єктами тваринного міра47, 0

ввізних митних пошліни87 488 , 0

вивізних пошліни84 495,2

Інші податки, мита і сбори3 492,7

Неподаткові доходи, всего61 906,5 у тому числі:

Доходи від майна, що перебуває у державній власності, або від деятельності25 154,9 у тому числі: дивіденди з акцій, що належить государству3 500,0 доходи від здачі в оренду майна, що перебуває у державній собственності4 920,5 доходи від надання послуг або компенсації витратгосударства1

349,9 у тому числі: консульський збір у рублевому ісчісленіі200, 0 плата за видаються паспорта636, 0 плата за надання інформації за єдинимдержавним реєстром налогоплательщіков231, 4 плата за випробування і клеймування виробів та сплавів з дорогоцінних металлов52, 5 інші доходи230, 0 платежі від державних предпріятій4 909,5 доходи від здійснення заходів щодо претензійноїроботі з відновлення належать України прав на

результати науково-дослідних, дослідно -конструкторських і технологічних робіт військового, спеціального та подвійного назначенія9 600,0 інші надходження від майна, що перебуває у державній власності, або від деятельності875, 0

Доходи від зовнішньоекономічної деятельності34 559,6

Інші неподаткові доходи2 192,0

Кошти, що передаються до цільових бюджетних фондів-330,1

Доходи цільових бюджетних фондів, всего60 585,4

Федеральний дорожній фонд Російської Федераціі36 048,8

Федеральний екологічний фонд Російської Федераціі205, 0

Державний фонд боротьби з преступностью450, 0

Федеральний фонд відтворення мінерально-сировинноїбази4

980,0

Федеральний фонд відновлення та охорони воднихоб'ектов330, 1

Фонд управління, вивчення, збереження та відтворенняводних біологічних ресурсов5 153,9

Фонд Міністерства Російської Федерації з атомноїенергіі13

417,6

Стаття 30. Звільнити в 2000 році Міністерство оборони

Російської Федерації, Міністерство внутрішніх справ Російської

Федерації, Федеральну службу безпеки Російської
Федерації,

Федеральне агентство урядового зв'язку та інформації при

Президентові Російської Федерації, Федеральну службу охорони

Російської Федерації, Служби зовнішньої розвідки Російської
Федерації,

Федеральної прикордонної служби Російської Федерації та інші федеральні органи виконавчої влади, у складі якихпроходять службу військовослужбовці, Федеральну службу податкової поліції

Російської Федерації, Міністерство юстиції Російської Федераціїі

Державний митний комітет Російської Федерації відсплати страхових внесків до Фонду соціального страхування Російської

Федерації, Державний фонд зайнятості населення Російської

Федерації, фонди обов'язкового медичного страхування і
Пенсійний фонд Російської Федерації з грошового забезпечення, продовольчого та речового забезпечення та інших виплат,одержуваних військовослужбовцями, особами рядового і начальницького складуорганів внутрішніх справ, співробітниками органів податкової поліції, кримінально-виконавчої системи і митної системи Російської

Федерації, які мають спеціальні звання, у зв'язку з виконанням обов'язків військової та прирівняних до неї служби відповіднодо законодавства Російської Федерації.

Стаття 31. Звільнити в 2000 році федеральні суди іорганів прокуратури від сплати страхових внесків з грошового утримання суддів, прокурорів і слідчих, які мають спеціальні звання, в

Пенсійний фонд Російської Федерації.

Стаття 32. Установити, що до бюджетів суб'єктів Російської

Федерації в 2000 році зараховуються надходження від наступних федеральних податків: податку на прибуток (доход) підприємств і організацій - за ставками, встановленими законодавством Російської Федерації; прибуткового податку з фізичних осіб - у розмірі 84відсотків доходів; податку на гральний бізнес - у розмірах понад мінімальніставок, встановлених законодавством Російської Федерації; податку на додану вартість на товари (роботи,послуги), що виробляються (виконуються, надаються) на території
Російської

Федерації, за винятком податку на додану вартість на дорогоцінні метали та дорогоцінні камені, що відпускаються з

Державного фонду дорогоцінних металів і дорогоцінногокаменів

Російської Федерації, - у розмірі 15 відсотків доходів; акцизів на спирт етиловий з харчової сировини, горілку і лікеро-горілчані вироби, що містять спирт розчини, виробленіна території Російської Федерації, - у розмірі 50 відсотківдоходів; акцизів на інші товари, вироблені на території

Російської Федерації, за винятком акцизів на нафту (включаючи стабілізований газовий конденсат), природний газ, легкові автомобілі, бензин автомобільний, спирт етиловий з усіх видівсировини

(за винятком харчового), - у розмірі 100 відсотків доходів; ліцензійних та реєстраційних зборів - відповідно до законодавства Російської Федерації; податку на купівлю іноземних грошових знаків і платіжних документів, виражених в іноземній валюті, - по нормат

     
 
     
Українські реферати
 
Рефераты
 
Учбовий матеріал
Українські реферати refs.co.ua - це проект, на якому розташовано багато рефератів, контрольних робіт, курсових та дипломних проектів, які доступні для завантаження. Наші реферати - це учбовий матеріал для школярів і студентів. На ньому містяться матеріали, які дозволять Вам дізнатись більше про навколишнє середовище та конкретні науки які викладають у навчальних закладах усіх рівнів.
9.6 of 10 on the basis of 846 Review.
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Українські реферати | Учбовий матеріал | Все права защищены. DMCA.com Protection Status